wt.. lis 28th, 2023

Ymaa

Mnóstwo porad w jednym miejscu

Urodziny niespodzianka

2 min read

Organizując babci urodziny niespodziankę warto zaangażować w to swoich rodziców, żeby pomogli chociaż w zaproszeniach. Zaproszenia na 60 urodziny muszą być wyjątkowe, a babcia lub dziadek zasłużyli na wszystko co najlepsze nawet, jeśli się tego w ogóle nie spodziewają.

Zaskakujące przyjęcie

Przyjęcie niespodzianka jest szczególnym rodzajem uroczystości i małego spisku, w którym od samego początku muszą brać udział wszyscy zaproszeni, żeby wszystko się udało. Samo zaproszenie z rysunkiem statecznej babci z kłębkiem wełny i drutami w rękach może być dla solenizantki wystarczającą prowokacją, ale dla gości musi to być w takiej sytuacji coś więcej. Chociażby napis. Zamiast „Zaproszenie” można napisać „Niespodzianka! Kończysz dziś 60 lat! Wiedziałaś??” a dopiero w środku, już w samej treści zawrzeć informację, iż jest to zarówno zaproszenie dla gości, jak i kartka z życzeniami da samej solenizantki, która jeszcze nic na temat przyjęcia nie wie, wiec nie wolno jej pytać o to, co chciałaby dostać.

Zawartość zaproszenia

Zaproszenie niespodzianka może zawierać, dla zwiększenia jego znaczenia i użyteczności, listę prezentów, jaką można solenizantce zakupić. W otwieranym zaproszeniu formatu A6 zmieści się zarówno lista, jak i sama treść zaproszenia, które podpowie kiedy, o jakiej godzinie i w jakim miejscu należy się ukryć, aby niespodzianka się udała. Zaproszenie może mieć w środku przyklejoną kopertę, w którą wsunięty zostanie dokładny plan imprezy i tego, jak zwabić babcię na trochę do sąsiadki, aby niepostrzeżenie przemycić dwadzieścioro gości do jej salonu. Wszystko jest możliwe, a z odpowiednim planem i gadżetami może być tylko łatwiejsze. Zaproszenie indywidualne, z okładką okraszoną karykaturą solenizanta lub solenizantki to wyjątkowa pamiątka i rzecz, która zawsze wzbudzi na twarzy uśmiech i sprowokuje rozmowę na temat charakterystycznych cech, które zostały na obrazku ujęte w wyraźny, konkretny sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.