wt.. lis 28th, 2023

Ymaa

Mnóstwo porad w jednym miejscu

Realizacja wizji

1 min read

Firma https://cma.pl/ od ponad dwudziestu lat sprawia, że każde wydarzenie, które ma przyjemność zorganizować osiąga niesamowity sukces. Dobry event cechuje się nie tylko świetnym oświetleniem i udźwiękowieniem, ale również rewelacyjną atmosferą.

Jak zrealizować wizję wydarzenia?

Firma CMA jest w stanie zapewnić wielokamerową realizację wizji, która jest oparta o profesjonalnych sprzętach. Mobilne sprzęty, takich firm jak na przykład Sony, Blackmagic, AjaKi oraz wóz transmisyjny sprawiają, że realizacja wizji jest na prawdę na wysokim poziomie. Firma posiada własny serwer streamingujący. Oprócz tego CMA może się pochwalić tym, że dysponuje infrastrukturą niezbędną do realizacji tego typu wydarzeń.

Wizja udanego wydarzenia

Kamery, które posiada firma CMA są na prawdę bardzo dobrej jakości. Profesjonalny sprzęt z łatwością każdy może wypożyczyć. Firma może wynająć takie kamery, jak na przykład: SONY PXW-FS7 lub SONY PMW-EX3. Oprócz tego firma CMA może zapewnić również miksery video. Jakość obrazu zależy przede wszystkim od sprzętu na którym jest odtwarzana. Do realizacji wizji firma używa sprzęt najnowszej generacji; miksery video, procesory do zarządzania obrazem, konsole dźwięku, rekordery. Do takiego sprzętu można zaliczyć między innymi: AnalogWay Acender 32, Switcher video Blackmagic ATEM 2 M lub Rejestrator video AJA KI PRO.

Realizacja wizji wymaga przede wszystkim bardzo profesjonalnego operatora, realizatora, oświetleniowcy i akustycy – wszystkie te osoby są zapewnione przez firmę CMA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.