Używane laptopy

Planując w swoim budżecie domowym kupno nowego laptopa, staramy się znaleźć ofertę w możliwie najniższej cenie przy jednocześnie wysokiej jakości. Jest to nie lada wyzwanie. Dlatego z pomocą przychodzą nam strony internetowe na których możemy kupić laptopy poleasingowe. Są używane, ale tanie i w bardzo dobrym stanie, a więc możemy oszczędzić nawet kilkaset złotych. Laptopy te są w 100% sprawne techniczne, mogą ewentualnie posiadać delikatne ryski, ślady użytkowania. Jednak, że najważniejszy jest fakt, iż są to wysoko biznesowe serie, bezawaryjne i wydajne, które na rynku nowych produktów mogą być dla nas nieosiągalne finansowo.
Wszystko to sprawia, że laptopy poleasingowe są idealnym rozwiązaniem. Musimy pamiętać, że każdy laptop po zakończeniu umowy leasingowej najczęściej trafia do specjalistycznej firmy, która przygotowuje go do odsprzedaży. Komputer zostaje poddany dokładnemu i skrupulatnemu oczyszczeniu, co oznacza, że zostaje pozbawiony wszelkich informacji pozostawionych na dysku. Ponadto zostaje również przeprowadzony przegląd w którym zostaje sprawdzony faktyczny stan techniczny jak i wizualny. W przypadku wad wynikających z użytkowania przez leasingobiorce, zostają wymienione wszystkie uszkodzone komponenty. Dodatkowo nowy właściciel wraz z odświeżonym laptopem otrzymuje gwarancję, która zazwyczaj wynosi od 3 do 6 miesięcy.
Jeśli w końcu zdecydujemy się na laptopa z leasingu mamy pewność, że porównanie stosunku ceny do jakości wychodzi bardzo korzystnie, a sama cena będzie do 50% niższa od wartości rynkowej nowego modelu.

Więcej: laptopy poleasingowe Kraków

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *