pt. Lip 30th, 2021

Ymaa

Mnóstwo porad w jednym miejscu

Pomocna dłoń

2 min read
nowoczesny robot

nowoczesny robotWszelkiego rodzaju porządki to zmora każdej gospodyni domowej – domownicy niechętnie po sobie zamiatają i myją podłogę, mimo że większość bałaganu tworzy się z ich udziałem. Ciągle sprzątanie śladów błota, piasku czy innego rodzaju zabrudzeń z paneli z pewnością może zmęczyć każdego. A o ile byłoby prościej, gdyby można było ten obowiązek „przekazać” komuś innemu…

Podobnie jest z czystością w miejscu pracy – klienci pojawiający się w biurze, pracownicy znoszący brud pod butami czy wreszcie codzienny bałagan produkowany w czasie pracy. Utrzymanie takiego miejsca w porządku bez zakłócania rytmu dnia wydaje się zadaniem trudnym, jeżeli nie – w pewnych okolicznościach – niewykonalnym. A wystarczyłoby, żeby co jakiś czas pojawiało się małe urządzenie, które zebrałoby niewielką ilość papierków i kurzu z podłogi, zanim powstanie większy bałagan.

Idealnym rozwiązaniem obu problemów jest Robot Sprzątający iRobot, który nadaje się do wykonywania tych zadań zarówno w dużych firmach, jak i w domowym zaciszu. Małe urządzenie przypominające mopa wygląda niepozornie, ale jest w stanie odciążyć z obowiązków gospodynie domowe i ułatwić zbudowanie „czystszej” atmosfery w pracy.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii urządzenie może także przekazywać osobom pośrednim, że właściciel podąża z duchem czasu, promując nowoczesny styl życia. Jest to doskonała wizytówka dla tych wszystkich, którzy pragną podążać za współczesnymi trendami. Stanowi również doskonałą okazję, aby poczuć się jak w środowisku znanym do tej pory jedynie ze szklanego ekranu.

Zobacz więcej: Sklep iRobot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.